LOGO-NETSİS

tarafından admin

LOGO NETSİS 3 ERP YAZILIMLARI VE E-DEVLET ÇÖZÜMLERİ

Logo Netsis Yerli bir ERP Yazılımıdır.
Genel Anlamda Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe yazılımı Olarak Bilinir ama bununla sınırlı değildir.
Bir çok iş sektöründe Cari, Kasa, Banka,Çek, Senet,Fatura&İrsaliye, Üretim&Reçete, Muhasebe& Maliyet Muhasebesi, Demirbaş, İnsan Kaynakları& Bordro takibini yapan ve bunları detaylı bir şekilde verimlilik hesaplamaları yaparak raporlayan,SQL veri tabanını kullanarak verilerinizin güvenliğini sağlayan bir çok yapıya uygun dinamik kod desteği ile Office yazılımlarına (Excel,Word) Entegre, Netopenx teknolıjisi sayesinde dışarıdan uygulama geliştirme gibi çeşitli yapılara uygunluğu ile tam entegre çalışan bir ERP Yazılımıdır.

mutes NETSIS-1

LOGO NETSİS 3 ENTEGRE

Netsis 3 Enetgre Küçük ve orta ölçekteki firmalara yönelik geliştirilen Netsis 3 Entegre serisi Cari, Kasa, Banka, Dekont,Çekler ,Senetler, Fatura, İrsaliye, Stok, Döviz Takibi, Sene Sonu Devir işlemleri,Dizayn, Demirbaş Ve Raporlama Modülleri standart olup Muhasebe Entegrasyon, Üretim, Müstahsil Makbuzu, Dış Ticaret modülleri ise opsiyoneldir.

LOGO NETSİS 3 STANDART

Netsis 3 Standart daha iş hacmi yoğun firmalara yönelik geliştirilen işletmenizin finans ve muhasebe uygulamalarına ek olarak, şirket içi süreçlerin uçtan uca yönetimini sağlayan ve ihtiyaçlara göre ölçeklenebilen tam kapsamlı bir ERP çözümü sunmaktadır.Cari, Kasa, Banka, Dekont, Çekler, Senetler, Fatura, İrsaliye, Stok, Döviz Takibi, Sene Sonu Devir işlemleri, Dizayn, Demirbaş, Muhasebe Entegrasyon, Müstahsil Makbuzu, Talep Teklif, Kantar Tartım Ve Raporlama Modülleri standart olup Maliyet Muhasebesi, Dış Ticaret Modülü, Üretim, Makina Bakım, Mrp Kalite Kontrol modülleri ise opsiyoneldir.

mutes NET-4
mutes net-rapor

DETAYLI VE DİNAMİK RAPORLAMA

* Office yazılımlarına (Excel,Word) Entegre Raporlama
* Hemen hemen her alanda kısıt verme ve kırılım aldırma özelliği ile
bir adım önde.

E-DEVLET ÇÖZÜMLERİ

Logo Netsis E- Fatura, E- Arşiv, E- Defter, E- Mutabakat Gelir İdaresi Başkanlığı'nın belirlediği standartlara uygun olarak geliştirilen e-Fatura çözümleri, faturaların dolaşımının dijital ortamda güvenle ve hızla gerçekleşmesini sağlıyor.

LOGO NETSİS 3 E- FATURA

Faturaların elektronik belge olarak düzenlenmesi, elektronik ortamda iletilmesi, muhafaza ve ibraz edilmesine ilişkin e-Fatura uygulaması, 2010 yılında çıkarılan tebliğ ile isteğe bağlı olarak başlatılmıştı. Netsis, Türkiye’de ilk e-fatura entegrasyon izni alan yazılım olmuştu. 2013 yılında çıkan tebliğlerle yapılan düzenlemelere göre bazı mükellef gruplarına e-fatura kullanma zorunluluğu getirilmiştir. Netsis olarak uygulamamızı, kullanım olanaklarını artıracak şekilde güncelleyerek yayınlıyoruz.

mutes NET-2
mutes E-ARISV FATURA

LOGO NETSİS E- ARŞİV

Vergi Usul Kanunu hükümlerine göre fatura, kâğıt ortamında en az iki nüsha olarak düzenlenerek ilk nüshası (aslı) müşteriye verilen, ikinci nüshası ise yine kâğıt ortamında aynı Kanunun muhafaza ve ibraz hükümlerine göre mükelleflerce saklanılan bir belgedir. Bu tebliğ kapsamında elektronik ortamda oluşturulan faturanın, alıcısına kâğıt olarak gönderilen veya elektronik ortamda iletilen şekli belgenin aslı, düzenleyen tarafından muhafaza edilen elektronik hali ise ikinci nüsha hükmündedir. Başkanlıktan e-arşiv izni alan mükellefler, elektronik ortamda oluşturdukları faturayı elektronik ortamda muhafaza ederler.

LOGO NETSİS E- İRSALİYE

487 Sıra Numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile yürürlüğe giren e-İrsaliye Uygulaması, yaygın olarak kullanılan belgelerden biri olan irsaliyenin Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen standartlara uygun olarak elektronik belge olarak düzenlenmesi, elektronik ortamda iletilmesi, muhafaza ve ibraz edilmesini kapsayan uygulamadır. Önceden tanımlanmış kullanıcıların UBL-TR standardında ve elektronik belge olarak düzenledikleri irsaliyeleri, belirlenen veri aktarım protokolü aracılığı ile gönderen taraftan alıcı tarafa iletimini sağlayan mesajlaşma alt yapısıdır. E-İrsaliye düzenlemek isteyen mükellefler, sadece sistemde tanımlı olan alıcılara irsaliye düzenleyebilir. Aynı şekilde E-İrsaliye almak isteyen mükellefler de sadece uygulama üzerinden irsaliye düzenleyen mükelleflerden irsaliye alabilirler. Dolayısıyla irsaliye düzenlemek veya irsaliye almak isteyen mükelleflerin karşılıklı olarak sistemde tanımlı olmaları gerekir.

mutes eirsaliye
mutes ihracat

İHRACAT E- FATURA UYGULAMASI

İhracat e-fatura uygulaması, ihracat e-fatura uygulamasına kayıtlı bulunan mükelleflerin ihracat faturalarının da e-fatura olarak düzenlemesine zorunluluk getirilmesiyle kullanılacak olan uygulamadır.

NETSİS E-DEFTER

Aylık olarak e-defterin xml formatında oluşmasına olanak tanır. E-defter dosyası ile birlikte, defterin bütünlüğünü garantileyen imzalanmış/mühürlenmiş bir berat dosyası da oluşur. (Bu dosyada defterin içeriği yer almamaktadır). Oluşan dosyaların içeriği kontrol amaçlı olarak görüntülenebilir ve eksik veya yanlış bilgi varsa, kayıtlar düzeltildikten sonra, istenen sayıda tekrar oluşturulabilir. Kontrol tamamlandıktan ve kayıtların doğruluğu kullanıcı tarafından onaylandıktan sonra, sadece berat dosyası başkanlığa iletilerek başkanlık tarafından damgalanır. Bu aşamadan sonra ilgili döneme ait defteri yeniden oluşturmak mümkün olmayacaktır. E-defterin içeriği başkanlığa iletilmemektedir. Başkanlık tarafından damgalanan berat dosyası, ilişkili olduğu edefter dosyası ile birlikte, istendiği zaman ibraz edilmek üzere saklanır.

mutes BERAT

İşletmenize En Uygun Yazılım

Kaynaklarınızı Tek Noktadan Uçtan Uca Yönetme

Logo KOBİ ve ERP Çözümleri

Bütünleşik sunulan e-Çözümlerle tüm süreçlerinize değer katın

NEDEN ? LOGO NETSİS

Sürdürülebilir Başarı

Logo Netsis bugüne kadar 200.000’in üzerinde firmanın büyüme yolculuğuna eşlik ederek sürdürülebilir başarının temellerini oluşturuyor.

Güçlü Ağ

Logo, ürün ve hizmetlerinde yenilikçilik ve yaratıcılığı artırarak, 4 farklı ülkede, 7 farklı noktada, 1.200’e yakın çalışanı, 800’ü aşkın iş ortağı ile hizmet veriyor.

Türkiye’nin En Büyük Halka Açık Yazılım Kuruluşu

  Logo Yazılım, kurulduğu 1984 yılından bu yana sektörün öncü şirketlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

NETSİS LOGO ERP DESTEK VE DANIŞMANLIK HİZMETİ

18 yılın vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin Netsis Erp Yazılımına destek ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Netsis Destek Sertifikalı Uzmanlarımız ile müşteri ve sonuç odaklı hizmet verilmektedir. .

mutes logo-netsis-bakim-destek
MİNİ DESTEK PAKETİ
mutes logo-netsis-bakim-destek
STANDART DESTEK PAKETİ
mutes logo-netsis-bakim-destek
KAPSAMLI DESTEK PAKETİ